⚙️ Podstawowe informacje

📝 Podręczniki

📖 Inne artykuły

⚙️ Podstawowe informacje:

📝 Instrukcje:

📖 Inne artykuły:

🖇️ Do pobrania:

FlowStop pod ekstremalnym ciśnieniem. Jak wypadł w naszym teście?

Ilekroć szukamy rozwiązania chroniącego nasze domy lub firmy przed ulewnym deszczem i późniejszym zalaniem, szukamy czegoś niezawodnego, skutecznego i trwałego. Jednym z takich rozwiązań, które niedawno pojawiło się na rynku, jest FlowStop.

FlowStop charakteryzuje się niewielką wagą, elastycznością, łatwością przechowywania i możliwością wielokrotnego użytku. Te zalety sprawiają, że jest to popularne rozwiązanie, ale jeszcze bardziej interesująca w systemie FlowStop jest jego zdolność do wytrzymywania ekstremalnie wysokiego ciśnienia.

Przeprowadziliśmy test w naszej fabryce, aby sprawdzić, z jakim ciśnieniem poradzi sobie FlowStop. Używając potężnego kompresora, byliśmy w stanie napompować go do niewiarygodnych 6 barów. Jak to się skończyło? Przy ciśnieniu powyżej 6 barów przewody Dropstitch w FlowStop pękły, a FlowStop zamienił się w kulę, ale nadal nie eksplodował. Był w stanie wytrzymać tak ogromne ciśnienie bez uszkodzenia swojej integralności.

Nawiasem mówiąc, prawie niemożliwe jest osiągnięcie ciśnienia 6 barów przy użyciu zwykłej sprężarki elektrycznej dostępnej w sklepach. Zanim FlowStop osiągnie maksymalną wydajność, sprężarka osiągnęłaby swoje granice.

Test ten jest dowodem na wyjątkową trwałość systemu FlowStop. Nawet gdy FlowStop jest poddawany ogromnemu ciśnieniu, nadal działa i zachowuje swój kształt i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania chroniącego Twój dom lub firmę przed ulewnym deszczem, FlowStop to niezawodny wybór, który zapewni Ci spokój ducha.

⚙️ Podstawowe informacje

📝 Podręczniki

📖 Inne artykuły

Sieć partnerów biznesowych

Jesteś zainteresowany barierą przeciwpowodziową FlowStop? Znajdź najbliższego partnera handlowego, który wspólnie z Tobą przygotuje zamówienie i zorganizuje produkcję niestandardowej bariery FlowStop dla Twojego domu lub firmy.

Loading...

Znajdź partnera handlowego

Partnerzy biznesowi: 0 PRINT

Store Direction

Get Your Directions

Aby znaleźć najbliższego partnera handlowego, użyj swojej bieżącej lokalizacji.

Zostań partnerem biznesowym!

Chcesz zaoferować Flowstop swoim klientom? Skontaktuj się z nami pod adresem info@flowstop.pl lub za pośrednictwem formularza.